+48 604 43 43 14
+48 888 050 000 

Poznaj nas

Poznaj nas

Premium Color - wszystko dla drukarek

Firma Premium Color zajmuję się handlem i dystrybucją urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek i faksów..

Nasza firma od początku działalności specjalizuje się w produkcji FIRMOWYCH kompatybilnych tonerów (zamienników) do drukarek laserowych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz rygorystyczne technologie produkcji i testów pozwoliły nam zaoferować produkty o bardzo wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, na które dajemy gwarancję prawidłowego działania do wyczerpania się środka barwiącego.

tusze do drukarek Ursus

Prowadzimy również sprzedaż oraz dzierżawa nowych i używanych kserokopiarek i drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych do druku cyfrowego. 

Oferujemy Umowy Materiałowo-Serwisowe dowolnej Państwa Kopiarki. Sprzedajemy nowe i używane ( w tym powystawowe lub po prezentacyjne ) drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z Zachodu. Wszystko to możesz kupić ale też….wydzierżawić, wyleasingować lub po prostu wynająć.

Ponadto prowadzimy profesjonalny serwis pogwarancyjny, naprawy oraz przeglądy urządzeń biurowych wszystkich występujących na rynku producentów. Świadczymy doradztwo techniczne, ekspertyzy i wyceny a jako nieliczni nie pobieramy żadnych opłat za wycenę serwisową lub wycenę naprawy (warunkiem bezpłatnej wyceny jest dowóz sprzętu do naszej firmy)

Premium Color to gwarancja:

Najwyższej jakości produkty (wytestowane)

Krótkiego terminu realizacji zamówień

Konkurencyjnych cen

Bezpłatnej dostawy zamówionego towaru

zamienniki tuszy Warszawa